Biuro Mokotów: ul. Cypryjska 2G, Warszawa pon. - pt. w godz. 9 - 17, +48 22 742 10 75; +48 512 985 935 | Biuro Białołęka: ul. Strumykowa 28, Warszawa pon. - pt. w godz. 10 - 18, +48 500 642 071

BLOG

W trosce o najukochańszą. Ubezpiecz swoją Mamę!

Z okazji zbliżającego się święta wszystkich Mam warto zadbać o ich spokój, zdrowie i bezpieczeństwo. Należy także pomyśleć o babciach, które dały życie naszym Mamom!

W tym wyjątkowym dniu życzymy wszystkim Mamom – i tym młodym, i nieco starszym – zdrowia, dużo uśmiechu, a najważniejsze – zwykłego poczucia bezpieczeństwa, którego brak tak często i dotkliwie odczuwają!

O zdrowie wszystkich mam pomoże zadbać atrakcyjna oferta ubezpieczeniowa jakie proponuje  Ama Consulting.

Ubezpieczenie zdrowotne zapewni naszym najdroższym dostęp do profesjonalnej opieki medycznej w prywatnych palcówkach na terenie całej Polski. Dzięki temu Wasze mamy już nie będą musiały stać w długich kolejkach do wątpliwej jakości lekarza.

Bezpieczeństwo finansowe w przypadku ciężkiej choroby, operacji czy poważnego wypadku zapewni nasze ubezpieczenie na życie. Nie musisz się martwić o mamę w sytuacji, gdy Ciebie może zabraknąć – ubezpieczenie będzie dla niej swoistym parasolem ochronnym, zabezpieczeniem przed nagłymi wypadkami. Od pierwszej wpłaconej składki droga Tobie osoba będzie pod ochroną.

Konsultant Ama Consulting pomoże Ci w wyborze właściwej opcji ubezpieczenia i odpowie na wszystkie trudne pytania.

Nie zwlekaj! Ubezpiecz Mamę już teraz.