Ubezpieczenie zdrowotne zapewni Tobie i Twojej rodzinie swobodny dostęp do profesjonalnej opieki medycznej. Jest to forma abonamentu gwarantująca dostęp do szerokiej sieci prywatnych placówek medycznych na terenie całego kraju. Możesz w pełni dostosować ją do swoich potrzeb, wybierając optymalny wariant zapewniający podstawową opiekę medyczną lub kompleksową (z opieką szpitalną oraz stomatologiczną włącznie).

Korzyści:

  • krótki czas oczekiwania na wizytę
  • wysoka jakość obsługi (wizyty o umówionej porze, europejski standard)
  • dostęp do specjalistów
  • dostęp do ambulatorium

Długie stanie w kolejce do rejestracji, długie terminy oczekiwania na wizytę, niepunktualne przyjęcie przez lekarza (często z godzinnymi opóźnieniami) – to wszystko sprawia, że warto zastanowić się nad ubezpieczeniem zdrowotnym, które ustrzeże nas od takich sytuacji.

Ubezpieczenie zdrowotne jest bardzo dobrym rozwiązaniem, szczególnie wtedy, gdy masz rodzinę i potrzebujesz najlepszej opieki, bez stania w kolejkach i oczekiwania na wolny termin wizyty.
Czy wiesz, jak ważna jest właściwa opieka lekarska dla Twojej rodziny? Dzięki ubezpieczeniu najlepsi lekarze są do Twojej dyspozycji, zawsze gdy tego potrzebujesz. Masz zagwarantowaną szybką i profesjonalną pomoc.

Ubezpieczenie zdrowotne jest doskonałe dla Ciebie jeżeli:

  • nie chcesz tracić czasu na stanie w kolejkach do rejestracji
  • nie chcesz długo czekać na wizytę u lekarza specjalisty
  • chcesz aby wizyta odbyła się o umówionej porze
  • chcesz gwarantowanej jakości obsługi

Dowiedz się jaki wariant ubezpieczenia zdrowotnego będzie dla Ciebie odpowiedni. Dopasujemy go dokładnie do Twoich oczekiwań. Skontaktuj się z nami! Współpraca z nami jest bardzo prosta. Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu rozumiemy Twoje potrzeby i szybko przygotujemy dla Ciebie optymalną ofertę.

Cztery proste kroki dzielące Cię od dobrego ubezpieczenia:

Krok 1

Twój kontakt z Ama Consulting.

Krok 2

Wspólne określenie potrzeb i wybór odpowiedniego ubezpieczenia.

Krok 3

Przygotowanie oferty przez Ama Consulting.

Krok 4

Podpisanie umowy.

w czym możemy Ci pomóc?

Szukasz najlepszych doradców ubezpieczeniowych? Zrób pierwszy krok i skontatkuj się z nami. My szanujemy Twój czas!

Z Ama Consulting współpracuję od wielu lat i z pewnością mogę polecić świadczone przez nich usługi. Zawsze można liczyć na ich fachową pomoc i doradztwo. Sprawy ubezpieczeniowe powierzyłem im zarówno jeśli chodzi o moją firmę jak i życie prywatne. Często korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłem na ich zgranym zespole, który tworzą prawdziwi eksperci z branży ubezpieczeniowej.

Paweł Dąbrowski
Prezes Zarządu, MPG Media Sp. z o.o.
Scroll Up