Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje działanie, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Czasami tym działaniem można wyrządzić komuś niezamierzoną krzywdę i prawo nakazuje jej naprawienie, wyrównanie poniesionych strat i utraconych korzyści. Taki obowiązek spoczywa na nas również wtedy, gdy szkodę wyrządzi osoba, za którą jesteśmy odpowiedzialni np. dziecko, a także zwierzę.

Korzyści:

Ubezpieczenie przejmuje finansowe konsekwencje pewnych zdarzeń lub zachowań. Towarzystwo, w ramach zawartej umowy, przejmuje na siebie cały obowiązek odszkodowawczy, łącznie ze wszystkimi kosztami związanymi z ustaleniem wysokości odszkodowania (ekspertyzy, rzeczoznawcy, adwokaci, itp.) Osoba ubezpieczona uwalnia się od obowiązku materialnego wyrównania strat.

Twoje dziecko ma tysiąc pomysłów na minutę. Każdego dnia bawi się, uczy, sprawdza, bada, ale przy okazji broi, zwykle przypadkiem. Niestety w takich sytuacjach, jako rodzice, jesteśmy odpowiedzialni za wyrządzone szkody i musimy ponieść z tym związane koszty. Całe szczęście jest inaczej, gdy mamy ubezpieczenie, bo wtedy to ono pokryje koszt np. stłuczonego lusterka w zabytkowym samochodzie sąsiada.

Z ubezpieczenia OC szczególnie często korzystają:

  • właściciele nieruchomości
  • rodziny z dziećmi
  • właściciele zwierząt domowych
  • osoby uprawiające „amatorsko” sport

Czy już wiesz, co zyskasz dzięki ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej?
Skontaktuj się z nami. Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu rozumiemy Twoje potrzeby i szybko przygotujemy dla Ciebie optymalną ofertę.

Cztery proste kroki dzielące Cię od dobrego ubezpieczenia:

Krok 1

Twój kontakt z Ama Consulting.

Krok 2

Wspólne określenie potrzeb i wybór odpowiedniego ubezpieczenia.

Krok 3

Przygotowanie oferty przez Ama Consulting.

Krok 4

Podpisanie umowy.

w czym możemy Ci pomóc?

Szukasz najlepszych doradców ubezpieczeniowych? Zrób pierwszy krok i skontatkuj się z nami. My szanujemy Twój czas!

Z Ama Consulting współpracuję od wielu lat i z pewnością mogę polecić świadczone przez nich usługi. Zawsze można liczyć na ich fachową pomoc i doradztwo. Sprawy ubezpieczeniowe powierzyłem im zarówno jeśli chodzi o moją firmę jak i życie prywatne. Często korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłem na ich zgranym zespole, który tworzą prawdziwi eksperci z branży ubezpieczeniowej.

Paweł Dąbrowski
Prezes Zarządu, MPG Media Sp. z o.o.
Scroll Up