Ubezpieczenie na życie zapewni Twoim najbliższym bezpieczeństwo finansowe. Ubezpieczenie takie spełnia bardzo ważną funkcję ochronną – stanowi zabezpieczenie dla Twoich bliskich w sytuacji, gdyby Ciebie zabrakło.

Nie ryzykuj – warto mieć zabezpieczenie

Sytuacje losowe mogą spotkać każdego z nas. W każdym momencie bez względu na aktualną sytuację może wydarzyć się coś, czego nie będziemy w stanie pokonać bez pomocy ubezpieczenia. Zapewnij ochronę sobie i swojej rodzinie na wypadek gdyby sprawy przybrały zły obrót! Pomyśl o przyszłości!

Zapewnij ochronę sobie i swojej rodzinie. Pomyśl o przyszłości!

Korzyści:

  • już po wpłaceniu pierwszej składki otrzymujesz pełną ochronę
  • krótki czas oczekiwania na wypłatę świadczenia, zwłaszcza w przypadku śmierci ubezpieczonego w porównaniu z postępowaniem spadkowym
  • wypłata wskazanej na polisie osobie – nie wchodzi w masę spadkową ani komorniczą: w przypadku braku wskazania osoby nastąpi wypłata osobom  zgodnie z kodeksem cywilnym
  • w przypadku inwalidztwa możliwość otrzymywania renty
  • w przypadku poważnego zachorowania – otrzymanie pieniędzy na drogie leki lub rehabilitację

Ubezpieczenie na życie jest skierowane do osób, które chcą zabezpieczyć swoich najbliższych (np. dzieci, współmałżonka) na wypadek własnej śmierci. Czy zastanawiałeś się kiedyś jak wyglądałoby życie Twojej rodziny gdyby Ciebie jutro nie było? To jedna z sytuacji losowych, na którą trzeba być przygotowanym, szczególnie będąc odpowiedzialnym za osoby, które są nam bardzo bliskie.  

Ubezpieczenia na życie zapewnia ochronę:

  • na wypadek śmierci
  • podczas następstw nieszczęśliwych wypadków
  • na wypadek poważnego zachorowania lub operacji
  • na wypadek niezdolności do pracy lub inwalidztwa

Zastanawiasz się czy ubezpieczenie na życie jest skierowane do Ciebie? Skontaktuj się z naszym konsultantem. Pomoże Ci zapoznać się z ofertą i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Cztery proste kroki dzielące Cię od dobrego ubezpieczenia:

Krok 1

Twój kontakt z Ama Consulting.

Krok 2

Wspólne określenie potrzeb i wybór odpowiedniego ubezpieczenia.

Krok 3

Przygotowanie oferty przez Ama Consulting.

Krok 4

Podpisanie umowy.

w czym możemy Ci pomóc?

Szukasz najlepszych doradców ubezpieczeniowych? Zrób pierwszy krok i skontatkuj się z nami. My szanujemy Twój czas!

Z Ama Consulting współpracuję od wielu lat i z pewnością mogę polecić świadczone przez nich usługi. Zawsze można liczyć na ich fachową pomoc i doradztwo. Sprawy ubezpieczeniowe powierzyłem im zarówno jeśli chodzi o moją firmę jak i życie prywatne. Często korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłem na ich zgranym zespole, który tworzą prawdziwi eksperci z branży ubezpieczeniowej.

Paweł Dąbrowski
Prezes Zarządu, MPG Media Sp. z o.o.
Scroll Up