Ubezpieczenie komunikacyjne, za proporcjonalnie niewielką składkę, umożliwiają, w przypadku awarii lub wypadku, otrzymanie odszkodowania za utracony pojazd lub jego naprawę. W zakres wchodzi również pomoc na drodze przy wypadku lub awarii. Dzięki ubezpieczeniu masz pewność, że nie pozostaniesz sam w przypadkach, które niosą za sobą wiele problemów np. kradzież samochodu. W takich sytuacjach, posiadanie ubezpieczenia komunikacyjnego jest nieocenione.

Są sytuacje, w których posiadanie ubezpieczenia komunikacyjnego jest nieocenione.  Bezpieczeństwo dla Ciebie i osób, z którymi podróżujesz.

Sprawdź ofertę:

OC

Wynika z ustawy i jest obowiązkowe, jeżeli pojazd jest zarejestrowany, gwarantuje wypłatę roszczenia osobie poszkodowanej z naszej winy. Dotyczy szkód na mieniu i osobie. Obowiązuje wszystkich posiadaczy pojazdów zarejestrowanych w Polsce (a zatem na posiadaczy pojazdów samochodowych, ciągników rolniczych, motorowerów, przyczep, pojazdów historycznych i pojazdów wolnobieżnych poruszających się po drogach publicznych).

Auto Casco

Wypłata wartości samochodu w przypadku kradzieży lub naprawa auta uszkodzonego podczas wypadku (stłuczki) – za proporcjonalnie niewielką składkę.

NNW

Możliwość pokrycia kosztów leczenia i rehabilitacji po wypadku komunikacyjnym.

Assistance

(W zależności od wybranego wariantu) – przyjazd pomocy drogowej i próba usprawnienia pojazdu na miejscu, holowanie do warsztatu, zapewnienie pojazdu zastępczego, zapewnienie noclegu w przypadku oczekiwania na naprawę, usługi informacyjne.

Szyby

Wymiana bądź naprawa szyb pojazdu w przypadku uszkodzenia.

Zielona Karta

Obowiązkowe ubezpieczenie dla osób wyjeżdżających poza teren Unii Europejskiej. Chroni posiadacza lub kierującego pojazdem przed finansowymi konsekwencjami szkód wyrządzonych osobom trzecim poza granicami Polski. Wymagana jest m.in. na terytorium państw: Albanii, Białorusi, Bośni i Hercegowiny, Iranu, Izraela, Macedonii, Maroka, Mołdawii, Rosji, Serbii i Czarnogóry, Tunezji, Turcji, Ukrainy.

Wysokość składki ubezpieczenia OC uzależniona jest m.in. od:

  • rodzaju pojazdu
  • przynależności do strefy regionalnej
  • wieku posiadacza pojazdu
  • bezszkodowego/szkodowego przebiegu ubezpieczenia
  • kontynuacji ubezpieczenia w tej samej firmie
  • opłaty składki w ratach

Chcesz wiedzieć ile będzie wynosiła składka? Skontaktuj się z nami! Współpraca z nami jest bardzo prosta. Mamy wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu rozumiemy Twoje potrzeby i szybko przygotujemy dla Ciebie optymalną ofertę.

Cztery proste kroki dzielące Cię od dobrego ubezpieczenia:

Krok 1

Twój kontakt z Ama Consulting.

Krok 2

Wspólne określenie potrzeb i wybór odpowiedniego ubezpieczenia.

Krok 3

Przygotowanie oferty przez Ama Consulting.

Krok 4

Podpisanie umowy.

w czym możemy Ci pomóc?

Szukasz najlepszych doradców ubezpieczeniowych? Zrób pierwszy krok i skontatkuj się z nami. My szanujemy Twój czas!

Z Ama Consulting współpracuję od wielu lat i z pewnością mogę polecić świadczone przez nich usługi. Zawsze można liczyć na ich fachową pomoc i doradztwo. Sprawy ubezpieczeniowe powierzyłem im zarówno jeśli chodzi o moją firmę jak i życie prywatne. Często korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłem na ich zgranym zespole, który tworzą prawdziwi eksperci z branży ubezpieczeniowej.

Paweł Dąbrowski
Prezes Zarządu, MPG Media Sp. z o.o.
Scroll Up