Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą ubezpieczeń życiowych, zdrowotnych, majątkowych, turystycznych i komunikacyjnych

ubezpieczenia na życie

ubezpieczenia na życie

Ubezpieczenie na życie zapewni Twoim najbliższym bezpieczeństwo finansowe. Ubezpieczenie takie spełnia bardzo ważną funkcję ochronną – stanowi zabezpieczenie dla Twoich bliskich w sytuacji, gdyby Ciebie zabrakło.

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia majątkowe

ubezpieczenia majątkowe

Jeżeli mienie, które posiadasz jest dla Ciebie cenne i chcesz je zabezpieczyć, to warto zastanowić się właśnie nad tym rodzajem ubezpieczenia. Wypadkom losowym niestety nie możemy zapobiegać, ani ich uniknąć, ale możemy się na nie przygotować!

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia zdrowotne

ubezpieczenia zdrowotne

Ubezpieczenie zdrowotne zapewni Tobie i Twojej rodzinie swobodny dostęp do profesjonalnej opieki medycznej. Jest to forma abonamentu gwarantująca dostęp do szerokiej sieci prywatnych placówek medycznych na terenie całego kraju.

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia komunikacyjne

ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne, za proporcjonalnie niewielką składkę, umożliwiają, w przypadku awarii lub wypadku, otrzymanie odszkodowania za utracony pojazd lub jego naprawę.

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia turystyczne

ubezpieczenia turystyczne

Ubezpieczenie turystyczne zapewni Ci bezpieczeństwo zarówno podczas wyjazdu rodzinnego, jak i służbowego. Dzięki niemu ochronisz to, co najważniejsze, czyli swoje zdrowie oraz mienie.

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia prawne

ubezpieczenia prawne

Ubezpieczenie kosztów ochrony prawnej gwarantuje zwrot wydatków, poniesionych na korzystanie z pomocy adwokata, uzyskanie opinii biegłych i rzeczoznawców, opłaty sądowe i administracyjne itp.

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia cywilne - oc

ubezpieczenia cywilne - OC

Każdy ponosi odpowiedzialność za swoje działanie, zarówno w sferze prywatnej, jak i zawodowej. Czasami tym działaniem można wyrządzić komuś niezamierzoną krzywdę i prawo nakazuje jej naprawienie, wyrównanie poniesionych strat i utraconych korzyści.

sprawdź szczegóły
w czym możemy Ci pomóc?

Szukasz najlepszych doradców ubezpieczeniowych? Zrób pierwszy krok i skontatkuj się z nami. My szanujemy Twój czas!

Z Ama Consulting współpracuję od wielu lat i z pewnością mogę polecić świadczone przez nich usługi. Zawsze można liczyć na ich fachową pomoc i doradztwo. Sprawy ubezpieczeniowe powierzyłem im zarówno jeśli chodzi o moją firmę jak i życie prywatne. Często korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłem na ich zgranym zespole, który tworzą prawdziwi eksperci z branży ubezpieczeniowej.

Paweł Dąbrowski
Prezes Zarządu, MPG Media Sp. z o.o.
Scroll Up