Zapoznaj się z naszą ofertą dedykowaną firmom, przedsiębiorstwom oraz wspólnotom mieszkaniowym

ubezpieczenia firm

ubezpieczenia firm

Ubezpieczenie pozwoli Ci kontrolować Twój biznes. Dzięki ubezpieczeniu możesz myśleć przyszłościowo i przygotować się na zdarzenia, które mogłyby znacząco wpłynąć na kondycję Twojej firmy.

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia grupowe dla pracowników

ubezpieczenia grupowe dla pracowników

Oferta specjalna umożliwiająca grupowe ubezpieczenie pracowników. Ubezpieczenie skierowane do firm, które mają powyżej trzech pracowników. Dzięki takiemu ubezpieczeniu, za bardzo małą składkę, Twój pracownik i jego rodzina są chronieni na wypadek śmierci, nieszczęśliwego wypadku, a także śmierci członka rodziny.

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia korporacyjne i instytucji

ubezpieczenia korporacyjne

Oferta ubezpieczeń korporacyjnych adresowana jest m.in. do: przedsiębiorstw handlowych, firm budowlanych i usługowych, zakładów produkcyjnych, przewozowych, banków i instytucji finansowych, właścicieli i zarządców nieruchomości.

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia wspólnot

ubezpieczenia wspólnot

Ubezpieczenie chroni wspólnotę, a przede wszystkim jej członków, przed nieprzewidzianymi zdarzeniami losowymi.  Szeroki zakres produktów pozwala na optymalne dopasowanie, tak by zabezpieczyć majątek wspólnoty mieszkaniowej oraz utrzymać ją w należytym stanie technicznym.

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia flot samochodowych

ubezpieczenia flot samochodowych

Ubezpieczenie pojazdów firmowych w zakresie OC jest obowiązkowe. Warto jednak wybrać ofertę, która minimalizuje koszty tego ubezpieczenia. Firmy, które posiadają wiele pojazdów nie muszą ubezpieczać ich osobno, mogą skorzystać z możliwości ubezpieczenia floty samochodowej.

sprawdź szczegóły
w czym możemy Ci pomóc?

Szukasz najlepszych doradców ubezpieczeniowych? Zrób pierwszy krok i skontatkuj się z nami. My szanujemy Twój czas!

Z Ama Consulting współpracuję od wielu lat i z pewnością mogę polecić świadczone przez nich usługi. Zawsze można liczyć na ich fachową pomoc i doradztwo. Sprawy ubezpieczeniowe powierzyłem im zarówno jeśli chodzi o moją firmę jak i życie prywatne. Często korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłem na ich zgranym zespole, który tworzą prawdziwi eksperci z branży ubezpieczeniowej.

Paweł Dąbrowski
Prezes Zarządu, MPG Media Sp. z o.o.
Scroll Up