Jesteś właścicielem „starego” samochodu? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. Wyjątkowe ubezpieczenie dla wyjątkowego samochodu.

Żeby wyjechać takim samochodem na ulicę, potrzebne jest – jak w przypadku każdego pojazdu mechanicznego – obowiązkowe ubezpieczenie OC. Nawet jeśli nie użytkujemy pojazdu np. poza sezonem, nie mamy możliwości zaprzestania płacenia składki lub też rezygnacji z jej przedłużenia. Chyba że… samochód jest zabytkowy, unikatowy, historyczny, kolekcjonerski. Właśnie dla takich samochodów mamy ofertę specjalną.

Możliwość ubezpieczenia na okres:

  • nie krótszy niż 30 dni (targi motoryzacyjne, zloty, sezon)
  • 3, 6 lub 12 miesięcy

Chcesz ubezpieczyć swój wyjątkowy samochód? Skontaktuj się z naszym konsultantem. Mamy duże doświadczenie w zakresie ubezpieczania samochodów zabytkowych. Z pewnością otrzymasz od nas najlepsze rozwiązanie.

Cztery proste kroki dzielące Cię od dobrego ubezpieczenia:

Krok 1

Twój kontakt z Ama Consulting.

Krok 2

Wspólne określenie potrzeb i wybór odpowiedniego ubezpieczenia.

Krok 3

Przygotowanie oferty przez Ama Consulting.

Krok 4

Podpisanie umowy.

w czym możemy Ci pomóc?

Szukasz najlepszych doradców ubezpieczeniowych? Zrób pierwszy krok i skontatkuj się z nami. My szanujemy Twój czas!

Z Ama Consulting współpracuję od wielu lat i z pewnością mogę polecić świadczone przez nich usługi. Zawsze można liczyć na ich fachową pomoc i doradztwo. Sprawy ubezpieczeniowe powierzyłem im zarówno jeśli chodzi o moją firmę jak i życie prywatne. Często korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłem na ich zgranym zespole, który tworzą prawdziwi eksperci z branży ubezpieczeniowej.

Paweł Dąbrowski
Prezes Zarządu, MPG Media Sp. z o.o.
Scroll Up