W ubezpieczeniu turystycznym priorytetem jest otrzymanie pomocy w razie wypadku lub potrzeby skorzystania z usług lekarza. Jednak jeżeli na urlop zabierasz ze sobą sprzęt sportowy, to warto rozszerzyć swoje ubezpieczenie.

Dzięki temu uzyskasz pomoc w razie:

  • kradzieży
  • zniszczenia lub uszkodzenia
  • utraty w wyniku wypadku
  • utraty w wyniku innych zdarzeń losowych (m.in.: lawina, huragan, pożar, powódź)

Ubezpieczenie sprzętu sportowego działa już od momentu rozpoczęcia podróży. Oznacza to, że ochrona sprzętu sportowego rozpoczyna się z chwilą Twojego wyjścia z domu, w celu odbycia podróży.

Jeżeli planujesz spędzić aktywne wakacje, warto pamiętać o ubezpieczeniu. Zapewnij sobie komfort i spokój podczas wypoczynku, ubezpieczając swój sprzęt sportowy przed wyjazdem.

Suma ubezpieczenia jest ustalana w zależności od wartości sprzętu. Warto zwrócić uwagę, czy wybrany zakład ubezpieczeń wypłacając odszkodowanie pomniejszy świadczenie o stopień amortyzacji utraconej rzeczy, jak również w jaki sposób będzie obliczana jego wartość.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się ile będzie wynosiło ubezpieczenie Twojego sprzętu sportowego skontaktuj się z naszym konsultantem. Pomoże dobrać Ci optymalne zabezpieczenie.

Cztery proste kroki dzielące Cię od dobrego ubezpieczenia:

Krok 1

Twój kontakt z Ama Consulting.

Krok 2

Wspólne określenie potrzeb i wybór odpowiedniego ubezpieczenia.

Krok 3

Przygotowanie oferty przez Ama Consulting.

Krok 4

Podpisanie umowy.

w czym możemy Ci pomóc?

Szukasz najlepszych doradców ubezpieczeniowych? Zrób pierwszy krok i skontatkuj się z nami. My szanujemy Twój czas!

Z Ama Consulting współpracuję od wielu lat i z pewnością mogę polecić świadczone przez nich usługi. Zawsze można liczyć na ich fachową pomoc i doradztwo. Sprawy ubezpieczeniowe powierzyłem im zarówno jeśli chodzi o moją firmę jak i życie prywatne. Często korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłem na ich zgranym zespole, który tworzą prawdziwi eksperci z branży ubezpieczeniowej.

Paweł Dąbrowski
Prezes Zarządu, MPG Media Sp. z o.o.
Scroll Up