Zapoznaj się z naszą ofertą programów społecznych, ubezpieczeń branżowych, zawodowych, a także ubezpieczeń specjalnych

bezpieczna młodość

program bezpieczna młodość

Program chroni młode osoby tak, by mogły bezpiecznie realizować swoje plany i marzenia. Mając ochronę mogą w pełni korzystać z życia: bawić się, pracować i przede wszystkim spać spokojnie.

sprawdź szczegóły
bezpieczna rodzina

program bezpieczna rodzina

Program Bezpieczna Rodzina został stworzony z myślą o zabezpieczeniu przyszłości Twojej Rodziny. Program chroni rodziny w taki sposób, by mogły bezpiecznie realizować wspólne plany i marzenia, ciesząc się każdym dniem.

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia lekarzy

ubezpieczenia lekarzy

Program ubezpieczenia dla lekarzy jest potrzebą oczywistą ze względu na specyfikę wykonywanego zawodu. Ogromna odpowiedzialność za zdrowie i życie osób trzecich oraz ryzyko popełnienia błędów, może nieść za sobą ogromne konsekwencje finansowe.

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia notariuszy

ubezpieczenia notariuszy

Przedmiotem ubezpieczenia jest odpowiedzialność cywilna notariusza za szkody wyrządzone w następstwie działania lub zaniechania ubezpieczonego. Zapewnij sobie ochronę i bezpieczeństwo podczas wykonywania swoich zawodowych obowiązków.

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia sportowców

ubezpieczenia sportowców

Sukces sportowca polega na trwałości i niezawodności, dlatego tak ważne jest, by zabezpieczyć się na wypadek kontuzji lub konieczności długotrwałego leczenia. Zaletą tego ubezpieczenia jest elastyczność, dzięki której można dopasować jego zakres do potrzeb i specyfiki uprawianego sportu.

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia sprzętu sportowego

ubezpieczenia sprzętu sportowego

W ubezpieczeniu turystycznym priorytetem jest otrzymanie pomocy w razie wypadku lub potrzeby skorzystania z usług lekarza. Jednak jeżeli na urlop zabierasz ze sobą sprzęt sportowy, to warto rozszerzyć swoje ubezpieczenie.

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia rowerowe

ubezpieczenia rowerowe

Jesteś rowerzystą? Ubezpieczenie zapewni Ci bezpieczeństwo i kompleksową ochronę. Jeżdżąc na rowerze jesteś aktywnym członkiem ruchu drogowego. Ubezpieczeni chroni Ciebie szczególnie w sytuacjach, w których dojdzie do wypadku i któraś ze stron zostanie poszkodowana.

sprawdź szczegóły
ubezpieczenia oc zabytkowych aut

ubezpieczenia OC zabytkowych aut

Jesteś właścicielem „starego” samochodu? Mamy dla Ciebie doskonałą ofertę. Wyjątkowe ubezpieczenie dla wyjątkowego samochodu.

sprawdź szczegóły
w czym możemy Ci pomóc?

Szukasz najlepszych doradców ubezpieczeniowych? Zrób pierwszy krok i skontatkuj się z nami. My szanujemy Twój czas!

Z Ama Consulting współpracuję od wielu lat i z pewnością mogę polecić świadczone przez nich usługi. Zawsze można liczyć na ich fachową pomoc i doradztwo. Sprawy ubezpieczeniowe powierzyłem im zarówno jeśli chodzi o moją firmę jak i życie prywatne. Często korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłem na ich zgranym zespole, który tworzą prawdziwi eksperci z branży ubezpieczeniowej.

Paweł Dąbrowski
Prezes Zarządu, MPG Media Sp. z o.o.
Scroll Up